П'ять порад по створенню анкети на сайті знайомств

Сайти знайомств можуть допомогти тобі в пошуку твоєї половинки. Потрібно лише написати особистий профайл, або анкету, яка дасть тобі можливість вибрати підходящого партнера. Анкета на сайті знайомств, правильно написана і інформативна, забезпечить тобі багато відповідей від інших користувачів.На Інтернет сайтах знайомств можна зустріти безліч анкет, написаних спонтанно і без душі. Подібні анкети приваблюють людей, які тебе не стоять. Далі описані найчастіші помилки, які допускають люди при створення анкет. Прочитай їх уважно, щоб не допускати їх у майбутньому.


  1. В деяких анкетах зустрічаються пропозиції на кшталт «Я дотепна людина з гарним почуттям гумору». Замість цього краще написати у своїй анкеті що- небудь прикольне. Потрібно уникати сексуальних натяків, оскільки вони виробляють неправильне перше враження. Напиши що-небудь романтичне замість того, щоб писати, що ти дуже сексуальна і любиш фліртувати.
  2. Уникай таких прикметників на свою адресу, як чесний, милий, творчий, обдарований багатою уявою, або що у тебе рівень IQ вище середнього. Краще скажи, що ти художник чи музикант. Дуже важливо уявити себе в позитивному світлі. Можна написати, що ти любиш читати, займаєшся альпінізмом або любиш гуляти по пляжу замість того, щоб говорити, що ти зареєструвалась на сайті від нудьги.
  3. Покажі своє позитивне ставлення до сайтів знайомств з іноземцями. Напиши, що тобі цікаво зустрічатися з новими людьми зі спільними з тобою інтересами. Не пиши, що шукаєш людину, яка буде тебе смішити (це показує твою депресивність). Ти ж шукаєш не клоуна, а коханого.
  4. Чітко напиши про свої уподобання. Не пиши, що тобі цікаві чоловікі з гарною фігурою, але якщо він раптом худенькій, але все-таки симпатичний, то ти подумаєш. Це відштовхне і тих, і інших.
  5. Твоя анкета повинна відображати твій позитивний настрій, повинна бути інформативною, багатою за змістом. Добре написана анкета завжди буде мати успіх і приверне до тебе багато цікавих людей. Наприкінці порада про те, як створити гіпнотизуючу анкету. Слова типу УЯВИТИ, ПОДУМАЙ ПРО ЦЕ мають гіпнотизуючий ефект. Ці слова змушують людей думати. Використовуй ці слова, щоб надихнути людей на те, щоб написати тобі.

Якщо ти будеш слідувати цим п'ятьйом порадам написання анкети, то у тебе з'явиться великий шанс знайти свою половинку, яку ти так довго шукала. Вперед, нехай твоя анкета буде мати запаморочливий успіх.


Як створити популярну жіночу анкету
Головна | Статті | Правила використання
Забули пароль?
... ...