Як вийти заміж поради

вийти заміж поради Багато дівчат і молодих жінок, а також пані бальзаківського віку задаються питанням: як вийти заміж. І відповідь не завжди лежить на поверхні. Співвідношення жінок і чоловіків, які хочуть створити офіційну родину, залишає бажати кращого. Тому на потенційних женихів ведеться постійне полювання.Для того, щоб спрацював запит як вийти заміж і чоловік вибрав саме вас, необхідно пустити в хід індивідуальну зброю - жіночу магію, а також тверезо оцінити свої переваги і недоліки, повірити в свої сили і можливості. Головне, ви повинні відчувати самоцінність, бути в гармонії з самою собою. Не забувайте, що жінки - це багаті на емоції істоти, які вони не звикли приховувати чи соромитися їх. Дайте волю свого природного початку для того, щоб надихнути, залучити, зацікавити і зачарувати його.


В основі такого ставлення лежить любов до себе, вміння витончено, з королівською поставою рухатися, стильно і сучасно одягатися, робити гарний макіяж, володіти азбукою етикету і мати приємні манери.

Найголовніше в питанні як вийти заміж, в тому, що ви повинні бути загадкою, щоб з вами не було нудно молодій людини, потрібно стати богинею, німфою, спокусницею, якою він буде захоплюватися, обожнювати, подругою, з якою міг би ділитися сокровенним. Дама, що володіє інтелектом, збуджує, жіночний стиль втілює загадку. Природно, така жінка викликає бажання наблизитися, дізнатися її краще, пізнати щось в ній і разом з нею.Щоб вийти заміж необхідно докласти максимум зусиль, зачарувати і причарувати об'єкт вашої мрії. Дозвольте чоловікові балувати вас і доглядати, дозвольте відродитися почуттю відповідальності, щоб він міг бути мужнім і сильним, захищати улюблену жінку.


Кілька порад щоб вдало вийти заміж

  1. Випромінюй спокій і щастя. Маска на обличчі - це не те. В своїх емоціях ти повинна бути щирою. Але основою повинна бути життєрадісність і оптимізм - це чоловіків притягує як магнітом. У тебе сонячна усмішка, ти ніколи не скаржишся на життя, з тобою комфортно і добре, і зникають будь-які проблеми - жоден чоловік від такої дівчини і не подумає нікуди йти.
  2. Приділяй увагу здоров'ю, своїй зовнішності, стеж за собою. Міняй зачіски, одягайся жіночно, займайся танцями або спортом, стеж за манікюром. Доглянуті жінки притягають чоловіків. При цьому по бутіках за собою його не тягни - нехай він результатом насолоджується. Якщо ти приваблива, якщо ти подобаєшся оточуючим, якщо тебе проводжають погляди інших чоловіків, а не тільки твого обранця - це плюс в твою скарбничку, будь впевнена, він їх теж не пропустить.
  3. Цікавим повинно бути твоє життя. Він бачити повинен, що ти в очікуванні побачень не сидиш, ти виключно на його персоні не зациклена. Роби приємну послугу хлопцю, втискуючи зустріч з ним в свій щільний графік. По телефону з ним розмовляй не більше 10 хвилин і закінчуй розмову першою. По-перше, він в тобі відчує ділову жилку, зрозуміє, що у тебе дуже насичене життя, частиною якого він захоче стати, а по-друге, ви один одного не встигнете притомити.
  4. Нехай хлопець тебе завойовує. За вдачею кожен чоловік - мисливець, завойовник. Запам'ятай - кожен! Йому не цікава доступна добич, яку легко дістати. Не дзвони першою і забудь про близькі відносини на перших побаченнях. Ти повинна бути інтригуючою, непрочитаною книгою.
  5. І найголовніше, ніколи не кажи хлопцю про заміжжя. Ні в якому разі в розмові не не кажи: Я хочу заміж. Це ти маєш на увазі сім'ю, затишок, радості і печалі навпіл. Чоловік же реагує на це бажання, як страус на переляк. Більшість з них боїться дружини-мегери, обмеження свободи, витрат, та й дітей. Зовсім по-іншому звучать як би між іншим сказані фрази: Дуже приємно поруч мати надійне чоловіче плече і підтримку або Яке щастя дбати про рідну людину або Як добре відчувати єднання думок. Ти повинна підводити його до думки про сім'ю, але це так робити, щоб ці думки він вважав своїми.

В природі не існує точної формули про те, як вийти заміж. Кожна жінка розраховує і обчислює її сама, виходячи зі свого потенціалу, зовнішності, внутрішньої глибини, характеру та комунікабельності. Удачи вам на шляху до мети. Тільки справжня жінка буде найпрекраснішою і привабливою для чоловіка. Так все ж, за кого ви вийдете заміж?!Головна | Статті | Правила використання
Забули пароль?
... ...