Компліменти чоловікам іноземцям

компліменти чоловікам foto Майстерний комплімент на сайті знайомств з іноземцями, може скромну людину перетворити на Терминатора. І навіть прив'язати до єдиної і улюбленої Пані, крутого Дон Жуана назавжди.Якщо комплімент для жінки тільки деякий вітамін гарного настрою, красива фраза, і почувши її, ми не замислюємося в сенс майже ніколи - нам цікавий сам факт непогано, ще один комплімент, то для чоловіка іноземця комплімент, це щось набагато більше.

Чоловіки не лише мають потребу в визнанні їх достоїнств, підтримці і похвалах, а без підживлення нашими захопленнями і схваленнями жити не можуть. Чом би нам, на слабкості сильної статі не зіграти.

Адже навіть у іноземних чоловіків, які не переносять компліментів і здатні відреагувати на вашу похвалу, Я ненавиджу лестощі, є заповітна струна в душі. Якщо у вас вийде її побачити, та ще на ній уміло зіграти - вважайте, що його серцем ви вже заволоділи. Словом, дати нам владу над чоловіками може вдалий комплімент. Але щоб він мав, комплімент має бути несподіваним, абсолютно щирим і приємним.На яких критеріях створюється комплімент.

Чоловіки іноземці постійно говорять жінкам компліменти, підкреслюючи їх чарівливість, уміння приймати гостей, розводити квіти, готувати, тобто їх жіночі якості звеличують. Значить, компліменти чоловікам повинні робити ми, хваливши ті достоїнства, які вважаються чоловічими традиційно. Але дуже важливе кожному чоловікові визнання якихось моментів, одному йому властивих. Вони дуже критично відносяться до компліментів, на відміну від нас, тут не спрацюють звичайні фрази, якими задовольниться майже кожна жінка.Одному чоловікові іноземцеві зігріє душу визнання, що його краватка - сама класна у світі, іншому що його машина крутіша за усіх, хтось бажає підтверджень його сексуальності і мужності, хтось чекає усе життя визнання його бізнес-досягнень або інтелектуальних здібностей. Ось що найважливіше: визначити, для конкретного чоловіка, оцінка яких якостей найбільш значуща.Можливо, відремонтувати фотоапарат або велосипед звичайна для нього справа, тому що він по професії "технар, а ось він тільки пробує свої сили в ландшафтному дизайні, і те, що ви оцінили і помітили його успіхи в облагороджуванні двору, не лише змусить його подивитися на вас уважніше, але і прославить його у власних очах. У тому разі якщо ви з ним не дуже давно спілкуєтеся, і його сильні сторони не встигли вивчити, майте на увазі, що загальні закономірності існують. Кожному чоловікові дуже утішно почути високу оцінку його незвичайної сексуальності або професіоналізму (так, ви і самі давно здогадалися про це).Компліменти чоловікам - не в тему.

Зовсім не викликають ніякої реакції у чоловіків іноземців, фрази що стосуються зовнішності. У дитинстві хлопчикам утовкмачили стереотип, що для справжнього чоловіка краса не основне. Тому компліменти, такі як такий красивий ти сьогодні, зазвичай до мети не доходять, тільки коливають повітря. І не кожен чоловік іноземець здатний гордитися своїм талантом класно готувати. Якщо ж, окрім як за рівномірно зажарений омлет і ініціативу, нема за що більше його хвалити, тоді інший комплімент треба підшукати.Напевно у нього золоті руки або він дуже ерудований.Компліменти - в тему.

Зустрічаються чоловіки, яким просто протипоказано говорити компліменти, є такі, до яких доходять тільки найнезграбніші фрази, або навпаки, які тільки дуже тонкі компліменти можуть оцінити. Перевірити це можна? Щоб "спрацював" комплімент треба дуже добре вивчити звички і характер того, кому він призначений. Поекспериментуйте зробивши йому свідомо помилковий комплімент. Іронічний і легкий чоловік, з хорошим почуттям гумору такий комплімент серйозно не сприйме. Різкий, прямолінійний і запальний, який в чорно-білому кольорі сприймає життя, розсердиться напевно, вирішивши, що його "приймають за дурня" або з нього глузують. Тому робіть висновки самі.Про що не треба спілкуватися при знайомствах
Головна | Статті | Правила використання
Забули пароль?
... ...