Любов - це стрес

Навіть у тих випадках, коли усе добре, і обидві сторони дуже щасливі, вони дуже великі стресові навантаження випробовують. Ви пам'ятаєте приказку, коли одній пожежі дорівнюють два переїзди? По спеціально розробленій стресовій шкалі два весілля - це те ж саме, як втрата близької людини. Адже, з точки зору психофізіології, стрес - це деяка сума психофізіологічних реакцій, не більше того. Стрес відчувають як на позитивні, так і на негативні події, і наслідки стресу у будь-якому випадку будуть приблизно однакові.


Там, звичайно, є свої нюанси і тонкощі - стрес буває негативний (дистресс) і позитивний (эустресс), але зараз для нас це великого значення не має.

любов це стрес foto У випадках же, коли на початковому етапі любов залишається безмовною, стрес відчувають, як це не дивно, обидві сторони: і та, яка любить, і та, якої в коханні признаються. Наївно було б вважати, що той, хто любить, випробовує драму, а той, кого люблять, увесь в шоколаді і б'ється в кайфі. Стрес обидві сторони переживають, причому зміст стресу у "шоколадної" сторони більше негативизировано: власних почуттів нема, або вони ще не зародилися, а відчуття провини, тривога, незручність - за повною програмою.І іноді чоловік після знайомства і стихійного сексуального контакту сам починає лізти на стіни і від відчаю вити, оскільки упевнений, що тепер він ці стосунки повинен якось розвивати. У свою чергу жінка може із-за жалості піддаватися на любовний шантаж чоловіка, боячись наслідків своєї відмови. Вам очевидно, що таке насильницьке зміцнення любові ні до чого хорошому у результаті не приведе?Чому я про це говорю? Причина дуже проста: якщо вам небайдужа та або інша людина, якщо ви закохані, то важливо йому дати зрозуміти, що він не зобов'язаний любити вас, що він по відношенню до вас вільний, що ви не умовлятимете і не уламуватимете його на почуття у відповідь. Це треба зробити не тому, що ви відмовляєтеся від своїх намірів (ага, розбігся!), а тільки для того, щоб присікти на Корню усі його можливі занепокоєння і тривоги.Якщо об'єкт любові стривожений і стурбований, то він може почати процедуру вашого відчуження від себе. Він почне вас уникати. Він захоче з вами будь-які стосунки розірвати. Вам це потрібно?

Якщо у людини, яку ви кохаєте, немає до вас почуття у відповідь, то в найбільшій мірі йому важлива всяка відсутність зобов'язань і приписів. Якщо він вільний, то йому уникати вас немає приводу і причини. Йому навіть буде приємно, адже любов і факт того, що вас люблять, - це приємне почуття, що хвилює. Це твердження справедливо і для жінок, і для чоловіків. Перша і найважливіша частина любовного плану, - присікти на корню будь-який привід для відчуження.Відберіть у людини тривогу і занепокоєння, і він вже не зможе вас уникати і для цього не знайде ніякого приводу.Як знайти коханого
Головна | Статті | Правила використання
Забули пароль?
... ...