Признання в коханні дівчині своїми словами

foto освідчення в коханні дівчиніКоли ви закохані в дівчину, найкращим рішенням буде признатися їй про свої почуття, навіть якщо ви не впевнені у взаємності. Це найкраще, що ви можете зробити, не варто з цим дуже довго зволікати, інакше можуть змінитися її почуття до вас.

 • Знайте, якщо вона навіть вас не любить, все ж ви знімете з душі тягар.
 • Не робить з признання в коханні дівчині такї великої справи. Просто скажіть їй прямо.
 • Будьте спокійні, нервозність може змусити її відмовити вам. В разі відмови, не зліться на неї.
 • Пам'ятайте, любов до людини не є чиїмось планом або метою.
 • Признання в коханні може стати несподіванкою для неї, і можливо їй знадобитися час подумати про це.
 • Чекайте потрібний момент. Не кажіть їй про свою любов коли ви серед друзів одного з вас. Чекайте моменту коли ви будете одні, але коли він настане, не зволікайте.
 • Поважайте її реакцію. Якщо вона не любить вас, ваше життя ще не закінчено. Можливо вам буде боляче, але це її почуття і рішення.
 • Будьте готові до емоційних американських гірок. Попереду будуть злети і падіння, якщо ви плануєте сказати що любите тільки заради інтіму, то не варто. Якщо ви дійсно любите когось, ви будете поважати їх, дбати про них, будете з ними в радості і горі. Ви до цього готові?

Я люблю тебе є твердженням, а не питанням. Не чекайте відповіді, тому що її немає.Корисні поради як освідчитися в коханні дівчині

 1. Будьте самі собою, природні. Якщо вам відмовили не сердьтеся.
 2. Любов складна штука. Вона може поміняти свою думку після того як дала вам відповідь. Не переслідуйте її, щоб переконатися що вона ще не передумала.
 3. Переконайтеся що ви готові до будь-якої можливої ​​реакції.
 4. Постарайтеся добре виглядати і обов'язково прийміть душ. Можливо це саме те чого вам зараз не вистачає.

Якщо вона відмовить вам, запропонуйте їй свою дружбу. Даючи їй зрозуміти що ви про неї турбуєтесь, можливо це допоможете їй змінити своє рішення в подальшому.Страх це нормально


Будьте впевнені в собі! Дивіться їй в очі, стійте рівно і посміхайтеся. Дуже важливо говорити не замислюючись, особливо якщо ви будете діяти трохи ніяковіючи але обгрунтовано. Ви повинні продемонструвати що ви впевнені в ваших словах і можете підкріпити їх силою вашої відданості.


Не вимагайте відповідь тут і зараз, вас можуть жорстко поставити на місце або публічно виставити на посміховисько.


Не кажіть всім про свою любов до неї, поки не скажете їй особисто. Буде дуже недобре, якщо вона почує це від когось іншого.


Якщо ви були її другом протягом довгого часу і зараз хочете більшого, тоді вона можливо не бачить вас в цьому світі. В цьому випадку ви повинні змінити себе, стати тією людиною в якого вона може закохається, а не просто хлопцем з яким приємно проводити час. Це повинні бути позитивні зміни, що демонструють кращі ваші якості. Наприклад почніть ходити в спортзал. Ви здобудете хорошу фізичну форму і можливо вона побачить в вас чоловіка своєї мрії.


Попередження для тих хто хоче зізнатися в коханні дівчині


Вона може відразу сказати що любить вас, будьте до цього готові. Якщо це сталося, швидше за все, не все гаразд, впевнений що це одне з її почуттів до вас, але не можна відразу вірно висловити своє ставлення до людини, заздалегідь не обдумавши його... Швидше за все вона розуміє як це важливо для вас. Якщо вона ваш друг, нехай її відмова не зруйнує вашу дружбу з нею. Говорячи їй про свою любов, заради більш тісних відносин, не втрать ті, які вже були.

Ні означає ні. Якщо вона відмовила вам, пам'ятайте що є ще багато інших людей гідних вашої уваги. Крім того, якщо вона сказала ні не варто намагатися знову на наступний день, тиждень і т.д.
Головна | Статті | Правила використання
Забули пароль?
... ...