Признання в коханні хлопцю, чоловіку

признання в коханні хлопцю foto У вас є хлопцець, який вам подобається, можливо, ви навіть його кохаєте. Про це ви багато разів хотіли йому сказати. У вас величезне бажання забратися на дах будинку і кричати про признання в коханні! Але говорити йому про це кожного разу - адже це вже занадто? Так!Є й інші способи показати йому, наскільки він вам сподобаєтся, не промовляючи постійно ті три слова, які можуть бути так страшні для хлопців. Якщо ви цією порадою скористаєстесь, то можете перетворити свої відносини з кокетливої гри залицяння в довгострокові, стосунки, не відлякуючи вашого хлопця.Чоловіки - істоти чутливі, подобається їм показувати це, чи ні. Хоча для них важливо знати, що їх люблять, багато з них будуть боятися, якщо вони дійсно почують, що їм кажуть це. Слова Я люблю тебе в нашій культурі значать набагато більше, ніж кожне з них окремо. Будьте впевнені, що ви вибрали правильний час і обставини, щоб висловити ваші почуття до нього. Перед його друзями не робіть признання в коханні хлопцю, він може себе відчути збентеженим. Перед своїми подругами не освідчуйтесь в коханні хлопцю, він може відчути занадто багато тиску, щоб відповісти взаємністю. Коли ви говорите, що любите його, робіть це у відповідному місці, де ви з ним наодинці.

Жінки схильні закохуватися набагато швидше, ніж хлопці.

Ми більше живемо нашими почуттями, буваємо більш емоційні, і готові висловлювати це відкрито. А чоловікам треба бути абсолютно впевненими перш ніж на що-небудь вони погодяться. Хлопець хоче знати точно, що він у своїх почуттях до вас впевнений перш ніж про це він зробить будь-які заяви. Тому важливо, щоб ви не змушували говорити його ті три слова перш, ніж він буде готовий. Настільки ж важливо, щоб ви не відчували себе обмеженою тим фактом, що йому було потрібно значно більше часу, щоб сказати це, ніж вам. Все це викликано лише різницею в жіночій і чоловічій психології.Також непогано взяти собі за правило бути розумною в тому, як ви висловлюєте свої почуття. Занадто швидко і занадто багато може його відлякати. Спробуйте інші способи дати йому знати, що ви до нього відчуваєте. Вислухайте уважно його, коли у нього трапляються неприємності. Просто використовуйте свою уяву для признання в коханні хлопцю!Кілька способів признання в коханні своєму хлопцю

Ідеальне освідчення - це щирі слова, що народилися на піку взаємної ніжності абсолютно незаплановано. Але в житті таке буває рідко, і якщо ти ніяк не можеш дочекатися від улюбленого заповітних слів, скажи їх сама.


Кулінарне

Якщо ти вмієш готувати, а твій обранець обожнює солодощі, зроби йому подвійний сюрприз: приготуй пиріг і прикрась його написом Я тебе кохаю. Або булочку, або тістечко. На що вистачить вміння і фантазії, то і готуй. Тільки переконайся, що признання видно добре, щоб улюблений часом не з'їв його, не прочитавши.


Листівка

Простий і милий спосіб. Ти можеш змайструвати листівку сама або купити відповідну, написавши всередині своє признання. Не варто обмежуватися трьома словами, розкажи, за що саме ти полюбила парубка, коли це відчула. Ці деталі можуть і забутися з часом, а завдяки твоїй листівці збережуться на все життя. Саме послання можна передати особисто в руки, відіслати поштою або попросити про допомогу друзів. І не забудь поставити підпис, щоб не виникло непорозумінь.


Напис на дзеркалі

Ви можете зустрічатися, навіть жити разом, але не говорити про свої почуття. Залиш своєму обранцю признання на дзеркалі у ванній або передпокою, написане яскравою губною помадою: це змусить його посміхнутися і подарує з ранку гарний настрій.


Сувенір ручної роботи

Недарма ж кажуть, що дорогий не подарунок, а вкладене в нього почуття. Зроби брелок з бісеру, милу фенечку з шнурків або чохол на телефон, головною прикрасою яких стануть три заповітних слова. Не ображайся, якщо молода людина не буде носити сувенір всюди з собою, головне, щоб він зрозумів, як ти старалася для нього.


Іграшка, що говорить

Якщо ти не можеш ні написати, ні вимовити жахливо важкі слова Я тебе люблю, довір це іграшці. Подаруй коханому забавного ведмедика, песика чи іншу тваринку, сказавши: Нехай цей подарунок розповість тобі про мої почуття. Про всяк випадок перевір, щоб іграшка не говорила інших фраз: іноді хлопці бувають занадто прямолінійні і не розуміють натяків.


Радіопрізнаніе

Можливо, твій обранець обожнює якусь радіостанцію і постійно її слухає. Дізнайся, чи є там рубрика, в якій діджей передають привіти слухачів і скористайся цим. І якщо зможеш, замов пісню, яка відобразить твої почуття.


Любовний лист

Кілька століть тому любовні листи були найпопулярнішим способом розповісти про свої почуття. Уяви: ти витончена придворна дама, яка пише своєму коханому. Візьми красивий папір і напиши все, що хочеш сказати. Вмієш складати вірші? Скористайся цим даром. Якщо ти користуєшся духами, трохи надуши папір. Підбери гарний конверт і відправляй признання в коханні своєму хлопцю.


Печиво з передбаченнями

Знаєш, в китайських ресторанах є такі: розламуєш печеньку, а всередині листочок з прогнозом. Зроби такі, вклавши всередину своє признання в коханні. Нехай воно буде написано різними фразами, щоб твій обранець точно зрозумів, що ти хочеш сказати. Ефект буде дивовижний!


Еротичне признання в коханні своєму хлопцю

Якщо ви вже досить близькі, оформи визнання спокусливо. Створи романтичну обстановку, запали свічки, зустрінь його в красивій білизні і скажи ніжно на вухо: Сонечко, я так давно хотіла сказати, що люблю тебе. Звичайно, влаштовувати такі заходи можна і без приводу, але в разі, коли ви давно є парою, а ти так і не чула від нього заповітних слів, воно буде особливо доречним.Признання в коханні хлопцю своїми словами

Тут складно щось порадити: свої слова вони свої і є. Просто підготуйся заздалегідь. Уяви собі коханого, закрий очі і осмисли все, що ти до нього відчуваєш: ніжність, любов, радість, коли він поруч, тугу, коли доводиться розлучатися. Відчуй все це і почни говорити. Слова повинні з'явитися самі, не надумані, а щирі.


Звичайно, можна зробити признання в коханні хлопцю своїми словами і без підготовки, але тоді існує велика ймовірність, що ти зніяковієш і взагалі забудеш, що хотіла сказати.


Не бійся, що слова прозвучать завчено. Твоє хвилювання не дозволить прочитати напам'ять визнання, як зазубрений вірш. Сенс підготовки в тому, щоб ти просто розуміла, які слова хочеш сказати, а не просто безпорадно замовкла після перших складів.Признання в смс: дієво?

Ще один сучасний спосіб - sms-повідомлення. Підійде тобі, якщо ти не наважуєшся зізнатися хлопцеві голосом: текст впорається з цим завданням. Класичне повідомлення. Просто напиши йому смс-ку, знову-таки в віршах або прозі, в якій розкажи про свої почуття. Але не забудь: від усного пояснення все одно не піти. Повідомлення в кілька етапів. Відправ молодій людині кілька повідомлень. У першому слово Я, в другому - тебе і так далі. Такий спосіб дозволить зацікавити обранця і підготувати його до фінального слова.Оригінальне освідчення в коханні

Оригінальність у кожного своя. Якщо ти любиш гуляти по дахах, запроси його і скажи про свої почуття там. Якщо ти художниця - намалюй його портрет. Ти можеш вигукнути слова признання на концерті, куди ви пішли вдвох, під вашу улюблену пісню. Варіантів маса, немає сенсу виділяти якийсь один, адже що для тебе оригінально, іншій людині може здатися пересічним. Ти зможеш здивувати обранця, врахувавши його звички, захоплення, особливості характеру. Просто дій.Як перебороти страх і сором?

Можна порадити тобі кілька технік для заспокоєння, проте в такій ситуації ти все одно їх забудеш. Просто постарайся створити для признання максимально комфортні для тебе умови:

  • Будьте удвох. Або хоча б без знайомих людей: вони бентежать тебе ще більше
  • Не признавайся на бігу. Вибери час, коли він може тебе вислухати і не поспішає
  • Якщо не знаєш, коли це буває, запитай чи домовся про зустріч
  • Вибирай тихе місце. Щоб ти могла говорити навіть пошепки, і він тебе почув
  • Попередь, що хвилюєшся. Попроси не квапити тебе, а перед тим, як говорити, зроби глибокий вдих
  • Уяви, що ти - героїня кіно, і роби так, як зробила б вона

Це допоможе тобі забути страх і просто сказати потрібні слова.Любов з першого погляду: признатися відразу чи ні?

Не варто. Як мінімум тому, що з першого погляду - це не кохання. Це захоплення, пристрасть, одержимість - але не любов. На перший погляд він може бути прекрасним, красивим, розумним, талановитим, досконалим, але за одну зустріч ти не дізнаєшся ні про його недоліки, ні про прагнення, ні про характер. Так про яку любов може йти мова? Якщо вже ти не звикла відкладати справу в довгий ящик, до того ж бачиш, що ти теж йому симпатична, запропонуй почати зустрічатися. Можливо, він дійсно твоя доля, але якщо це не так, тобі не доведеться шкодувати про своє признання в перші години знайомства.Як зізнатися в коханні, щоб він не відмовив?

Тут ніхто не дасть тобі гарантії: любов або взаємна або ні. Ти можеш накрити шикарний стіл, придумати мегаорігінальний спосіб признання в коханні, списати віршами весь його під'їзд, але він все рано відмовить. Просто тому, що не любить тебе. Любов - це гра, і тільки той, хто ризикує, отримує приз. Будь сміливою, і все вийде.Головна | Статті | Правила використання
Забули пароль?
... ...