Сайт знайомств з іноземцями безкоштовний

foto сайт знайомств з іноземцямиЯкщо співвітчизники тебе зовсім не надихають, і ти вирішила змінити своє життя, найпростіший шлях знайти сайт знайомств з іноземцями для шлюбу та зареєструватися. Можна для початку зареєструватися на одному, щоб зрозуміти як це працює і звикнути.

Як вибрати безкоштовний сайт для знайомства з іноземцем?
Щоб вибрати іноземний сайт для пошуку чоловіка, треба для початку зрозуміти свої бажання. Визначтеся - що ж ви насправді хочете? Коли ви на це питання чесно відповісте собі, то стане ясно - в якому рухатися напрямку.

Як правило люди знайомлятся з іноземцями з наступними намірами:

  1. Знайти чоловіка-іноземця для серйозних, тривалих відносин (тривалі часто переростають в заміжжя, тому що вигідніше одружитися, ніж нескінченно влаштовувати дорогі зустрічі).
  2. Для інтелектуального листування, можливо - для вивчення мови з її носієм або спілкування за інтересами.
  3. Для спілкування і флірту без наслідків, для веселих жартів і легких розваг.
  4. Для віртуальної любові тільки в онлайні, без виходу в реальність.

Тут ми поговоримо докладно про перши два пункткти - міжнародні сайти для пошуку іноземця з метою серйозних відносин і для заміжжя.

Якщо ви дійсно хочете вийти заміж за іноземця, то шукати його на наступних сайтах не слід, щоб час на відсіювання несерйозних чоловіків не витрачати:

       
  • там, де в анкеті багато мотлоху, ви будете набагато довше шукати, а по дорозі будете витрачати час на відсіч всіх стурбованих, лесбіянок та інших неадекватних
  • де усі послуги для чоловіків безкоштовні. Там сидять чоловіки-нероби, бессеребреннікі, а пристойна людина втече звідти зразу. Хоча швидше за все він туди і не прийде... Тому що перед реєстрацією чоловіки читають рекомендації інших людей в інтернеті, тому у них там теж є сарафанне радіо і такі сайти не користуються репутацією у серйозних чоловіків.
  • раджу подивитися сайт з середини перед реєстрацією, пошукати анкети як чоловіків, так і жінок, якщо є можливість. Якщо ви бачите занадто багато оголених фотографій (як чоловіків, так і жінок) то швидше за все сайт не проходить модерацію. А якщо модерація дозволяє оголені фотографії, це означає - ресурс присвячений зустрічам для інтиму. І на такому серйозний чоловік не залишатиметься, якщо шукає дружину, а не розваги. Для розваг у них на Заході є платні послуги, не дозволяйте себе використовувати!

Є теорія, що користувачі після знайомств з іноземцями швидше вирішують узаконити свої стосунки. Якщо ви вірите в це, то ви так само повинні повірити в те, що сайти знайомств можуть заощадити вам купу грошей.


Група дослідників підрахувала, що за кордоном онлайн пари в середньому одружуються після 18,5 місяців спілкування. На відміну від них «традиційні» пари чекають весілля майже втричі довше - 42 місяці. Дослідники підрахували, що кожен тиждень до весілля обходиться парі приблизно в 130 $, роблячи загальну вартість традиційного роману 23660 $ проти 12803 $ в разі онлайн знайомства. Якщо на побаченнях партнери платять кожен сам за себе, то економія складе близько 6400 $.Головна | Статті | Правила використання
Забули пароль?
... ...