Шукаю чоловіка для створення сім'ї

шукаю чоловіка foto Всі самотні жінки шукають чоловіка для створення сім'ї — або майже всі. Створення сім'ї — яка висока мета, набагато приємніше звучить, ніж поставити штамп в паспорт, сходити в ЗАГС або зіграти весілля.Так? Не так. Якщо ви шукаєте чоловіка для створення сім'ї іноземця, то вам дуже шкодить дана фраза. Пояснюю, чому.

Що англійською означає створити сім'ю? В англійській мові create a family означає створити дитину (одного або кількох). Тобто, в буквальному сенсі, може здатися, що ви шукаєте донора сперми.В англійській слово сім'я ніколи не означає дружину і чоловіка, воно завжди передбачає потомство. Сім'я у більш широкому сенсі слова означає всіх родичів. Але словосполучення створити сім'ю не може трактуватися, як створення групи кровно пов'язаних людей, тому залишається тільки значення ствонення немовляти.Як краще сказати, що ви шукаєте чоловіка для шлюбу

Непристойно шукати чоловіка для шлюбу у західній традиції так само, як і продавати рабів (трафікінг або торгівля людьми). Західні люди шукають партнера для відносин. Якщо хочуть зустріти таку людину, за якого могли б вийти заміж, кажуть: "для серйозних відносин" або "шукаю партнера для стосунків на все життя".Для шлюбу шукають наречених батьки-мусульмани, щоб заслати сватів. Якщо ви про себе так заявляєте, то на вас подивляться, як ніби ви продаєте тіло в обмін на іноземне громадянство.Саме тому до оголошень про знайомство наших дівчат у закордонної преси таке негативне ставлення: як так, жінка шукає шлюб (заміжжя), а не відповідного їй партнера?

Створити сім'ю в англійській мові не означає законний шлюб.

Тексти в вашому профілі

Особливо дивно звучать висловлювання про створення сім'ї в анкетах дам за 35-40. У цьому віці, без допомоги медицини зачати природним шляхом стає важкувато (найкращий вік стати матір'ю — до 32 років, пізніше яйцеклітини починають втрачати якість).


Кандидатів будуть лякати слова про створення сім'ї (створення дитини), навіть якщо вони не проти народження спільних малюків у потенційному шлюбі.


Якщо для вас абсолютно принципово мати потомство, краще так і написати: хочу мати дітей.

Уважно перечитайте текст свого профілю — можливо потенційних женихів деякі слова лякають.

Які вирази залучать кавалерів, замість того, щоб відштовхнути

Якщо ви хочете мати гарантію, що вирази в вашому профілі залучать вам бажаних чоловіків і їх не відштовхнуть, копіюйте слово в слово те, що пишуть ті джентльмени, хто вам подобається.


Чоловіки говорять правильною англійською. Якщо ви будете висловлювати свої прагнення зрозумілими їм словами, їм легше вами зацікавитися.

  • Знайдіть анкети тих чоловіків, за яких ви були б не проти вийти заміж
  • Скопіюйте їх тексти
  • Переведіть значення речень та словосполучень

Якщо що-то вам близько, використовуйте дану фразу слово в слово. Я пишу про вираз створити сім'ю і його англійські конотації часто, але все одно в анкетах наших дам даний штамп процвітає. Ви просто руйнуєте свої шанси!

Будьте розумнішими і дотримуйтесь порад щодо поліпшення профілю, якщо хочете, щоб ваші зусилля у пошуках чоловіка увінчалися успіхом і ви зуміли знайти підходящого партнера.

Якщо ви цього не зробите, то гарних наречених знайдуть інші леді, які прислухалися до поради і провели ревізію анкет, фото та текстів.

Успіх залежить тільки від тебе самої!

Головна | Статті | Правила використання
Забули пароль?
... ...