Краще вийти заміж за іноземця чи українця

як краще вийти заміж fotoСеред питань, що викликають найбільше пожвавлення у читачів, є й такі: Хто кращі - наші мужики або закордонні. Особливо гарячкують ті, хто по цій частині має досвід чисто теоретичний. Думки полярні. Всі українські неголені й неласкаві. Або іноземці всі гоміки та жмикрути.Тетяна Огнівенко, наш оглядач, уважно стежила за ходом дискусій, а нещодавно взяла і вийшла заміж за італійця. Тиждень в новій якості дала їй достатньо матеріалу, щоб поміркувати на задану тему професійно.Особистий досвід

Ні-ні, зустрічатися з іноземцем - ні за що! Мене хвилюють тільки наші чоловіки! - Ці мої слова подруга Женька пригадує мені до цих пір. І знущально сміється. Я завжди вважала, що заміж треба виходити тільки за нашого і народжувати тільки в своїй країні. А вона - навпаки. Українських мачо в упор не бачила. Зате як який-небудь модний австралієць їй у київському клубі попадеться або шведа-німця-англійця вітром занесе до її ніг, ну все, захоплення так і ллються. І освічені вони, і витончені, і двері машини відкривають, і слова красиві хоч на своєму тарабарском, але лопочуть без зупинки. А українці, мовляв, геть усі селюки неотесані.У мене були свої аргументи.

  • Перше. На своїй мові завжди легше домовитися.
  • Друге. Вже що-що, а освіченість у українських чоловіків куди вище будь-якого середньостатистичного європейця.
Одного разу за мною пробував доглядати іноземний топ-менеджер, наполовину француз, так він не знав, хто така Жорж Санд! Він подумав, що це чоловік. Ну і як я могла після цього з ним зустрічатися? Третє. Якщо для багатьох іноземців ділити рахунок у ресторані нормально, то для будь-якого українського чоловіка це моветон.До того ж відносини з українськими завжди якось гостріше і непередбачувані. Знайома японка одного разу заявила: «Хочу закохатися в українського чоловіка». Її хором запитали: «З чого це раптом?» А вона на повному серйозі зі сльозою в голосі: «Щоб страждати!»І ось днями я вийшла заміж за італійця, з яким познайомилася на весіллі у подруги. Всі говорять, що ми схожі зовні. Розуміємо одне одного без слів, і думки часто збігаються. Мабуть, тому мій італійський далекий від оригіналу до цих пір. Він не знає, хто такі Жорж Санд і Анджеліна Джолі, але мене чомусь це тільки забавляє. А подруга Женька закохалася в українського самого що ні на є ревнивця і зараз втекла від нього на Гоа в пошуках сенсу життя.Зараз по суті.

1 Хто романтичніше?

Нас досі дивує, що в американських фільмах герої раз у раз говорять «я люблю тебе» замість «до зустрічі». У нас не прийнято сильно поширюватися про почуття. Здогадайся, мовляв, сама.

«Я ж люблю тебе, дура!» - Ось так перший раз мені чоловік зізнався в любові, коли випив як слід, а я збиралася від нього йти!

Розповідає на сайті znaiomstva.info Anna.

Чоловік, тільки коли став колишнім, через півроку сказав, що завжди любив мене, що сумує за нашим спільним пробудженьням... Але якщо я вирішу повернутися до нього, то цієї розмови не було! Смішно!

Пише Marina.

І я от навіть не знаю, що романтичніше - чоловік, який до останнього приховує свої почуття, а потім виливає її одним потоком, або той, який слово «кохана» перетворює на твоє друге ім'я? Українським жінкам не вистачає компліментів і вираження почуттів. А українські хлопці бояться, що вона зазнається. У результаті їй від браку емоцій легко зносить дах від якого-небудь балакучого турка. У українця любов захована глибоко в душі, і він про неї мовчить, а іноземець про будь-яку свою емоцію розповідає з захопленням. Тут, мабуть, нічия.2 Хто більше допомагає в побуті?

Найбільше читачок не влаштовує в українських чоловіках відношення до побуту. Рідкісний чоловік не вважає негожим помити посуд або приготувати вечерю. Пропилососити - подвиг здійснив. Господар прийшов з роботи - і на диван, а дружина повинна їжу подати, потім все прибрати і ще масу справ переробити. Пару місяців тому ми писали аж дві статті на цю тему, настільки вона виявилася обговорюваною. Чоловіки нарікали, що жінки не ті пішли, ось їхні мами працювали на кухні мовчки. А жінки не хочуть бути, як мами - рабинями. Поки що український чоловік, який нарівні з дружиною веде побут, - рідкість. А за кордоном це давно норма.

Зараз чоловік-німець клопочеться на кухні, готує м'ясо. До речі, це наша стандартна ситуація, тому що з п'ятниці по неділю я вдома особливо нічого не роблю, а чоловік, у якого вихідні, намагається.

Розповідає Гостя. Тут перемога за іноземцями.


3 Хто сексуальніше і краше?

Ми якось писали про результати одного зарубіжного дослідження, згідно з якими українські чоловіки зайняли «почесне» 10-е місце у списку найгірших коханців. І знаєте за що? За неголеність.Ні, а ви бачили цих голених по пояс європейських мачо на пляжах? Так, західні красені більше стежать за своєю зовнішністю, а гардероб у деяких побільше, ніж у жінок. І часто грамотно прикривають хорошим одягом недоліки зовнішності. Але те, що «там» всі чоловіки як на підбір, - міф. Чоловіки в середньому скрізь однакові. А багато українських жінок, які виїхали жити в іншу країну з українськими чоловіками, говорять, що на їх фоні місцеві меркнуть. У нас деякі чоловіки взагалі бояться стильно одягатися, щоб не уславитися гомосексуалістами.І тим не менше я, наприклад, зараз перебуваючи в очікуванні первістка, як би не любила свого італійського чоловіка, хочу, щоб в чому наша дитина був схожий на мого діда-козака по маминій лінії. Ось вже де сексуальність і краса в чистому вигляді! Загалом, наші перемогли.4 Хто і як ставиться до зрад?

Зараз ситуація така, що, навіть якщо не зраджуєш, треба робити хоча б вигляд, що в тебе є коханка. А то ти не мужик! - Розповідав мені знайомий. - Тому що всі друзі навколо хваляться подробицями свого особистого життя на стороні.А листи в нашу рубрику ну суцільно про зради і про те, кого вибрати - дружину чи коханку! І звичайно, жінки у віці особливо незадоволені ставленням з боку чоловіків.У цьому сенсі іноземці більш адекватно сприймають сліди часу на жіночому обличчі, не ставлять дружині в докір зморшки і целюліт. Ті, за яких виходять заміж українські жінки, залучають часто саме поважним ставленням до сім'ї, до жінки. Звичайно, і серед них зустрічаються розпусники, але все-таки, як мені здається, набагато рідше. Якщо вже одружився, так всі зв'язки на стороні рвуться назавжди. Тут рахунок на користь іноземців.5 Ставлення до грошей

Більшість жінок єдині в думці, що тут першість за українськими чоловіками. Є, звичайно, жмикрути, але загальна тенденція поки все-таки старомодно-мужня. Якщо ти з чоловіком, будь спокійна, в основному він платить за все. І дружина вибирає - працювати їй чи ні. Заробляти і нести копійку в будинок повинен Він, глава сім'ї. Інше питання, що економічна ситуація в країні непроста, як і в усьому світі. Але тільки в Україні чоловіки віддають зароблене дружинам і звітують про доходи. А якщо вже добре заробляє, то робить подарунки з розмахом.


Я поспішно вийшла заміж за англійця. І тільки потім з'ясувалося, що він припускав, що ми разом будемо вести бюджет, нарівні. Я йому пояснила, що ні, любий, я українська жінка і в нас так не прийнято. За мною - будинок-господарство і майбутні діти, за тобою - заробіток. А не подобається, окей, красива українська жінка повернеться до себе на батьківщину. Він усе зрозумів і прийняв це.

Пише читачка Олена. І знову наші попереду.А може, справа не завжди в чоловіках?

Звичайно, коли трапляється красива історія кохання, то вже не важливо, з ким вона - з українем чи іноземцем. Але що явно помітно: для багатьох жінок фраза, мовляв, перевелися чоловіки в Україні, є просто відмовкою. І часто вони виходять заміж не за чоловіка, а за країну. Під приводом того, що в Україні всі поголовно п'ють, дружин б'ють і так далі.Хворі люди є скрізь, і жінки, які психологічно заточені на пошук маргіналів, де б не шукали, в будь-якій країні світу знаходять дивовижні екземпляри. А потім пишуть історії, мовляв, «всі англійці свині, тому що мені попався свиня», «всі французи зрадники, бо мій змінює». У формальної логіки це називається помилкою узагальнення.У справжньої любові немає географії. Ось мій знайомий поїхав до Туреччини відпочивати, познайомився на пляжі з канадською підданою і... позавчора вони відзначали три роки з дня весілля. Пречудова пара! Живуть в Україні разом з малюком і іноді їздять до Канади в гості до її батьків. І для неї, напевно, зараз найкращі чоловіки на світі - це українці.P.S. Я всього тиждень заміжня, але любимо ми один одного вже більше року. І мені жодного разу навіть на думку не спало порівнювати: а як би повів себе на місці мого Роберто український чоловік. Мені просто не до того. Я щаслива.Головна | Статті | Правила використання
Забули пароль?
... ...