10 фраз з яких не варто починати знайомства в інтернет

як не варто починати знайомства fotoСпілкування на сайті знайомств зараз не проблема. Але це тільки на перший погляд. Буває так що відправив повідомлення людині з якою хочеш поспілкуватися а він тобі не відповів чи ще гірше відразу видалив. Справа тут зовсім не в тій людині, а в вас. Швидше за все ви відправили повідомлення яке і відштовхнуло людину. Ось ці 10 повідомлень які не потрібно відправляти в перший раз якщо ви хочете, щоб ваше перше повідомлення не стало останнім:Привіт! Як справи?

Це повідомлення в першу чергу покаже що ви або останній зануда, або ви просто не зацікавлені в спілкуванні. Це повідомлення давно стало стандартним. Відповіддю може бути море: Привіт! Добре, Привіт супер, а у тя?, Привіт, А ти хто?. І це якщо вам пощастить, а то швидше за все адресат взагалі вам не відповість. Ну а що ви чекаєте при такому питанні? Що можна взагалі відповісти незнайомій людині на таке повідомлення: «Привіт справи взагалі супер, тільки мама чогось сьогодні захворіла довелося ліки купувати в неї знову температура.» А потім у другому повідомленні «Вибач мені треба знову за ліками бігти мамі, сам розумієш потім напишу». І все кінець вашому знайомству.Гей, дитинка не зрозумію по аве у тебе третій чи четвертий розмір?

Може багато хто здивується, але і таке буває. В цьому випадку вас приймуть або за хама або просто за ідіота. І якщо вас не пошлють, то вам просто пощастило, тому що у відповіді ви про себе стільки недоброго дізнаєтеся або вам у відповідь прилетить жарт про вашої аватарки.Підемо в кіно сьогодні о сьомій вечора?

Тут ніби нічого жахливого і в 90% випадків ви навіть отримаєте відповідь. Але ось у відповіді на 99% випадків ви отримаєте відмову. Ну тут два чинники

  • по-перше навряд чи дівчина піде в кіно відразу з незнайомою людиною
  • по-друге у неї можуть бути вже плани.

Тут можна віднести будь-яке повідомлення про зустріч протягом перших 3 годин. Не варто поспішати.Чому в друзі не додаєш?

У такому повідомленні ви виявите нахабство і зарозумілість, ну ще дурість. Якби вас хотіли додати, то вас би обов'язково додали. Якщо ви хочете все таки потрапити в друзі, то ввічливо попросіть і поясніть причини своєї наполегливості.Як ви ставитеся до проблем еміграції ушастой сови?

Це не принципово це пропозиції, але пропозиції роду занадто ерудованих покажуть що ви або ботан або зануда і ще такі неприємні думки. У таких питаннях є два неприємних моменти: по-перше адресат може просто в цьому не розбиратися і щоб не ставити себе в незручне положення то просто не відповість, по-друге дівчина може дуже добре розбиратися в темі і поставить тебе в незручне становище якщо ти поставив питання заради приколу (дуже часто хлопці завчивши кілька фраз із французького намагаються так спокусити дівчину, а коли з'ясовується що дівчина володіє французькою досконало то хлопець просто не знає що відповісти). Але якщо ви поставили таке питання яке цікавить і вас і партнера то ви досить швидко розговоритися.«Привіт! Хочу задати тобі парочку питань», «Тобі буде цікаво, гарантую», «відповідати не модно так?».

Буває так що хлопець просто не має жодного терпіння і шле повідомлення дівчині як кулемет. І звичайно особливо після останнього повідомлення вам нічого не світить. Якщо дівчина вам не відповідає то це не означає що вона не хоче, можливо просто не може відповісти в даний момент. Такі любителі писати повідомлення нагадують осла з м / ф Шрек. Який кожні п'ять секунд запитував Ми вже приїхали? Одного повідомлення достатньо. Якщо вам не відповіли то вчіться програвати.«Привіт! Додай мене, пліз, у сімейне положення типу ми заручені, а я тобі рейтинг на 100% підніму»

Тут я навіть не буду нічого коментувати.
Для успішного знайомства потрібно з першого ж повідомлення зацікавити людину. Не потрібно банальних фраз, не потрібно грубіянити і т.п. Краще розкажіть дівчині звідки ви її знаєте, чому захотіли поспілкуватися і т.д. Відкриті лестощі тут теж ні до чого не варто з перших же повідомлень описувати як вона божественна. Будьте щирі і у вас все вийде.Головна | Статті | Правила використання
Забули пароль?
... ...