Як вдало вийти заміж за мільйонера трейдера

На популярному сайті знайомств для трейдерів виникло послання від 24-річної жінки, яка пише фактично наступне:

І що мені придумати? Я - розумна, красива, радісна, 24-річна леді. Родом не з столиці. Хочу вийти заміж за чоловіка, який загрібає на рік не менше 250 тис. $, оскільки є бажання сидіти в шикарній квартирі з нашими майбутніми дітьми.


Я уявляю, як це ріже слух, проте 250 тис. в рік - зараз прибутки середнього класу в столиці, так що це не занадто. Є на цьому сайті мужики, які заробляють 250 тис. $ в р. або більше, або їх подружжя? Хто знає дайте відповідь! Я з бізнесменом зустрічалася, у якого дохід приблизно 65-85 тис. на рік, проте я собі сказала: Стоп! 80 тис. мене не приведуть в апартаменти в центральній частини столиці.


Ось що мене особливо цікавить:

  • У якому місці ви, багаті, самотні джентльмены, свій вільний час проводите? Повідомите мені адреси: спортзали, ресторани, бари.
  • На який вік орієнтуватися якщо мені 24 роки.
  • З якої причини деякі пані, розкішне життя ведучі, такі прості?

На самому ділі я бачила сільських молодичок, сумовитих, з якими поговорити не про що; протевони заміжня за охрененно багатими представниками сильної статі. І я бачила дуже класних дівчаток, які наодинці сумують в барі. Чому така несправедливість? Я б не шукала супутника життя, якого хочу, якби повністю не була переконана, що зможу по усіх параметрах йому підійти:
розум, культура, вигляд, здатність зберігати затишок домівки і вести господарство.заміж за мільйонера fotoНе залишилося її послання без уваги:
молода людина, що загрібає більше 0,5 мільйона в рік, дав відповідь на її послання як трейдер і реальний фінансист:
Я з величезним інтересом твій пост прочитав, і твою дилему уважно обдумав. Пропоную розбір твого скрутного становища. В першу чергу, я не даремно твій час витрачаю:
я під твої вимоги підходжу, оскільки більше, ніж п'ятсот тис. $ на рік заробляю. І ось як це всевижу я. Твоя пропозиція, з позиції чоловіка такого як я - погана угода однозначно, і ось з якої причини:
Якщо з твого послання усе зайве викинути, виходить ти просту угоду пропонуєш: ти власну красу пропонуєш в обмін на мої грошові кошти. Прекрасно. Проте трудність ось в чому:
чарівність твоя в'янутиме, а гаманець мій лише товстітиме.. буквально, вірогідність потовщення мого гаманця висока, проте красивіше ти не станеш в точності!Отже за законами економіки ти - актив що знецінюється, а я - актив прибутковий. А ти актив, що легко знецінюється, твоя ціна убуває все стрімкіше і стрімкіше! Дозволь пояснити: тобі в цей час 24, і ти швидше за все будеш притягати інтерес молодих людей ще років 7, проте з кожним роком не так успішно. У 36 ніхто на тебе не подивиться.Тут на фондовій біржі ми б нарекли тебе торговою позицією, а на тобі одружуватися - без різниці що купити і утримувати. Проте придбавати тебе (про що і просиш ти) - це бізнес поганий, так що я узяв краще б в оренду. Якщо жорсткими здадуться тобі мої слова, ось над чим подумай. Якщо зникнуть мої кошти, так само і ти поступиш; отже коли пов'яне твоя краса, мені потрібно метод з цього активу піти. Це досить легко. Отже угода, яка має сенс, - постійні зустрічі, проте не весілля.Проте хочу помітити, що я багато що зрозумів у власній ранній кар'єрі про ефективність ринку. І я дуже здивований, що подібна "розумна, радісна, красива, як ти, досі папика собі не знайшла. Повірити мені складно, що для такої чарівної жінки, як ти описуєш себе, ще не знайшлися 250 тис. зелених на рік.Між іншим, ти вічно маєш право знайти метод заробити грошові кошти сама:
тоді нам би не треба було вести цей складний діалог. Загалом, хочу заявити, що ти на вірному шляху - класична стратегія "витисни і викинь. Упевнений, що я тобі допоміг. Так, якщо буде бажання обговорити які-небудь варіанти оренди - повідом мені!Головна | Статті | Правила використання
Забули пароль?
... ...