Правила спілкування в інтернеті при знайомствах

Спілкування в інтернеті при знайомствах fotoРозповідей про те, як одна за одною дівчата зустрічаються з принцами, цілком достатньо. Якщо їх прикладу вирішила послідувати ти і реєструватися на сайті для спілкування в інтернеті, дій обережно і будь уважна - скрізь знайдуться маніяки і збоченці.Тільки правду пиши про себе якщо хочеш справжніх серйозних стосунків, із самого початку брехати не варто. Тому своя вага, ріст і вік вкажи точно. Ну, гаразд, трішки понизити можеш вагу, за той час доки ти знаходишся у пошуках, може значно змінитися твоя вага від всіяких хвилювань.Розміщуй якісні фотки. Дуже багато жінок роблять дві помилки - публікують фотографії, які простим мобільним телефоном зроблені. Це не витримує ніякої критики. Занадто якісні фотографії викладають інші, які старанно виправлені і відретушовані в Фотошоп. При реальной зустрічі чоловікі мало загального бачать між тією дівчиною, що знаходиться поруч і тій, яка з екрану монітора посміхалася, тому дуже рідко зав'язуються стосунки. Щось середнє треба вибирати. Нехай макіяж, зачіска і одяг будуть звичайними, а фотографії все-таки будуть студійними. Не варто робити фотосесію а-ля прийом у королеви, але і не треба виглядати так, ніби ти йдеш виносити сміття.

Виконуючи правила спілкування в інтернеті при знайомствах якомога більше інформації повідом про себе, але тільки тій, яка не скопрометируе тебе і не дасть можливості вичислити раніше, ніж ти захочеш того. Тому телефон, адресу і місце роботи повідомляти не треба. Освіта, професія, місто - цілком досить цього.

Як можна точніше описати постарайся з ким ти хочеш зустрітися: із спонсором, майбутнім чоловіком, коханцем, содержанцем. Вкажи необхідні вага, ріст, переваги - усе, що необхідним визнаєш. На цій стадії ти можеш відкинути частину тих, хто під твій опис не підходить. Але, в той же час, дуже строгих рамок ставити не треба, ти ж уверенна, що не існує принців. Дуже добре якщо створити про себе прекрасне враження у тебе вийде. Симпатична дівчина без великих претензій, з почуттям гумору, але ціну собі знає - це те, що необхідно.Новачків, особливо яскравих, завжди помічають. Тому тебе засипатимуть пропозиціями особливо спочатку. До кожного охочого познайомитися відноситися намагайся критично. Тим хто не показує свого обличчя не довіряй. Анкета без фотокартки - це рулетка, усе що завгодно може виявитися по ту сторону. Якомога більше навідних питань намагайся ставити. Нехай про себе розповість якомога більше претендент на зустріч. Якщо тільки ти шукаєш не спонсора, яку суму він заробляє не запитуй.Якщо з великою кількістю помилок пише чоловік, знай він або дурень або іноземець. Інтелект відбивається на нашій письменності - доведено ученими. Це правило не працює, за рідкісним виключенням.У компаніях, які тобі незнайомі, в підозрілих місцях на побачення не погоджуйся. Обговорюй конкретно, що між вами допустимо, а що ні, чого ти чекаєш і розвиток стосунків як ти бачиш. Інакше на одну ніч опинитися в чужому ліжку ти дуже ризикуєш. Як би чоловік тобі не подобався не довіряй. Як дуже погані люди, так і дуже хороші розташовують до абсолютної довіри - про це завжди пам'ятай. На шахрая нарватися в інтернеті великий ризик, тому перевіряти намагайся усе, і на дрібниці звертай увагу.Виконуючи правила спілкування в інтернеті, краще відмінити зустріч, чим потім жаліти, якщо тебе щось насторожує. Про підстраховування не забувай. Повідом родичів, з ким і куди направляешся, в який час собираешся повернутися. Про всяк випадок можеш залишити номер його телефону друзям. Будь готова, що на побачення явиться копія Шрека замість клона Бандероса. Тому при знайомстві з чоловіком неминучі розчарування. Нехай це буде ще одним варіантом зустрітися з коханим, а не останньою надією, тоді у тебе є шанс не загубитися у всесвітній павутині і вийти з неї з призом і без втрат.Головна | Статті | Правила використання
Забули пароль?
... ...